Щеплення не допомогло: маленька дитина загинула від страшної інфекції на Житомирщині

Щеплення не допомогло: маленька дитина загинула від страшної інфекції на Житомирщині

В Україні зафіксовано новий смертельний випадок кору – в Житомирській обласній дитячій лікарні помер маленький хлопчик з Бердичева.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє “Бердичів BIZ“.

За інформацією ДУ “Житомирський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України” в листопаді на території області зафіксовано спалах захворюваності – всього захворіли 63 людини, що втричі більше в порівнянні з жовтнем. В грудні лише за останній тиждень було зареєстровано близько 50 випадків, захворюваність на кір стрімко зростає – жертвою хвороби вже стала маленька дитина.

1 січня у Житомирській обласній дитячій лікарні помер маленький хлопчик з міста Бердичева віком 2,8 року. За словами медиків, дитина проходила клінічне лікування від ускладнення кору, діагноз та ймовірну причину смерті підтвердив і проведений розтин.

Зважаючи на те, що у переважної більшості захворілих відсутні щеплення, заступник головного лікаря міста Бердичева уточнив, що померла дитина отримала перше щеплення – друге їй не робили, оскільки вона ще не досягла потрібного віку.

Нагадаймо, у 2018-у році, порівняно з 2017-м, показники захворюваності на кір в Україні зросли в 70 разів.

Нагадаємо також, спалахи кору будуть діагностуватися в Україні до тих пір, поки рівень імунітету у населення повністю не відновиться.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/01/04/shheplennya-ne-dopomoglo-malenka-ditina-zaginula-vid-strashnoyi-infektsiyi-na-zhitomirshhini/”